Teknoloji

Frostpunk 2 Çıkış Tarihi Açıklandı: Türkçe Dil Desteğiyle Geliyor

 
11 bitlik stüdyolar tarafından yayınlanan ve geliştirilen kıyamet sonrası şehir kurma oyunu Frostpunk 2’nin çıkış tarihi kesin olarak belirlendi. Oyun 2024 yılında Steam, Epic Games Store ve GOG üzerinden PC için çıkacak.
 
Şehir kurma oyununun devamı geliyor
 
 
 
İlk oyunla birlikte büyük bir ivme kazanan serinin yeni oyunu, 2024 yılında karşımıza çıkmaya hazırlanıyor. 11-bit grubunun müdür yardımcısı ve tasarım direktörü Jakub Stokalski, yeni oyunla ilgili yaptığı basın açıklamasında şunları söyledi:
 
“Frostpunk 2 tamamen şehir kurmaya dayalı bir içeriğe sahip. Ancak bu sefer sosyal statü konusuna çok daha fazla dikkat ettik. Sosyal farklılıkların körüklediği iç karışıklık, oyuncuların yeni tür tehditlerle karşı karşıya kalacağı anlamına geliyor. İnsan açgözlülüğü, fikirler ve ideolojiler bu oyunun içindeler, işleniyor ve her şeyin fazlası zarara dönüşüyor.”
 
Frostpunk 2, çok beğenilen ve BAFTA adayı sosyal hayatta kalma oyununun devamı olarak görünmeye hazırlanıyor. Buhar çağının geride kaldığı ve petrolün insanlığın en yeni kurtuluşuna öncülük ettiği oyunda yeni tehditler gün yüzüne çıkıyor.
 
Frostpunk 2 çıkış tarihi fragmanı
 
 

demrehaber.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu