Teknoloji

Remnant II’nin yeni fragmanı oyunun dünyasını tanıtıyor

 
Gearbox Publishing ve geliştirici Gunfire Games tarafından oyuncuların beğenisine sunulacak olan aksiyon macera rol yapma oyunu Remnant II için yeni bir fragman yayınlandı. Bu fragmanda Losomn dünyasında Dran dünyası hakkında çeşitli detaylar veriliyor.
 
Yeni fragmanda oyunun dünyasını tanıtıyor
 
 
 
Yeni yayınlanan fragman ile oyunun dünyası biraz daha detaylandırılmış durumda. Fragmanın açıklamasında şu sözler yer alıyor: “Dran ve Fae dünyalarının tek bir noktada birleşmesi kaosa ve kafa karışıklığına neden oldu. İnsan benzeri Dran bir zamanlar “kovan kafalıya” dönüştü ve bu çılgınlığa neden oldu. Birleşmeden sonra iki farklı dünyanın, Dran’ Onlar toplumlarının geri kalanı tarafından bir baş belası olarak görülmeye başlandı.”
 
Aksiyon rol yapma oyunu Remnant II, oyuncuları korkunç dünyalara taşıyor ve onları bu dünyalarda yaşayan ölümcül yaratıklarla karşı karşıya getiriyor. Oyunda sürekli olarak kendimizi bir şeylerle mücadele ederken bulabilir ve zorlu boss savaşlarına tanık olabiliriz.
 
Çok satan Remnant: From the Ashes oyununun devamı olan bu ikinci oyunda daha fazla içerik, daha fazla yaratık ve yeni bölge bizi bekliyor. Remnant II, 2023 yılında Steam ve Epic Games Store üzerinden PlayStation 5, Xbox Series ve PC için piyasaya sürülmeye hazırlanıyor.
 
Remnant II – The World of Losomn: Dran fragmanı
 
 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu