Haber

Nenad Bjelica: Başarıları tekrarlayabiliriz

Trabzonspor’un yeni teknik direktörü Nenad Bjelica şehre geldikten sonra bordo-mavili kulübün müzesini ve stadını ziyaret etti. Bjelica, “Bu takım sadece bir yıl önce büyük başarı elde etti, bunu tekrarlayabiliriz ama bunu ancak birlikte başarabiliriz.”

Trabzonspor tarihinin ilk Hırvat teknik direktörü Nenad Bjelica, dün akşam Trabzon’a gelerek lider Ertuğrul Doğan ile İstanbul’da 2 yıllık sözleşme imzaladı. Taraftarların heyecanla beklediği teknik adam ayağının tozuyla Trabzonspor’un Şamil Ekinci Müzesi’ni ziyaret etti. Trabzonspor Arşivi ve Müze Kurulu Başkanı Mehmet Salih Uzun’dan bordo-mavili kulübün tarihi hakkında bilgi alan teknik direktör, ardından Şenol Güneş’i gönderdi. SporKülliye’deki Akyazı Stadı’na taşındı.

BJELICA: GURUR DUYUYORUM Hırvat teknik adam statta Trabzonspor Yönetim Kurulu Üyeleri Derviş Köz ve Ali Haydar Gedikli ile birlikte, “Çok mutlu ve gururlu hissediyorum. Bunun bir parçası olmak benim için büyük bir onur. harika bir ekip, harika taraftarlar, yanlarında olmak için.Bugün ekiple birlikte ilk çalışma günüm olacak, onlarla ilk kez çalışacağız.Bunu şimdiden dört gözle beklediğimi söyleyebilirim.Yapacağım. Bu takımı daha da iyiye götürmek için elimden geleni yapıyorum.Taraftarlarımızdan çok mesaj aldım buraya gelmeden önce Trabzonspor’u takip ediyordum.Daha önce bilgilerim vardı.Anlaştığımız ilk andan itibaren taraftarlarımız sosyal medyada öyle güzel şeyler söylediler ki beni çok mutlu etti Teknik direktör takım ve oyuncular olarak kadromuz için elimizden gelen her şeyi yapan insanlarız. Taraftarlarımızın desteği ve gösterdikleri sevgi olmadan bunu başaramayacağız. Takım şimdi bir yıl önce büyük başarılara imza attı, bunu tekrarlayabiliriz ama bir arada olursak başarabiliriz. Onlardan tek istediğimiz bize zaman vermeleri. Bu kadroyu ait olduğu yere geri getireceğimize inancım tamdır” dedi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu