Haber

UEFA Şampiyonlar Ligi Finali biletleri satışta

İstanbul’un ev sahipliğinde 10 Haziran 2023 Cumartesi günü Atatürk Olimpiyat Stadı’nda oynanacak UEFA Şampiyonlar Ligi final karşılaşmasının biletleri bugün satışa çıktı.

Bilet fiyatları belirlendi

2023 UEFA Şampiyonlar Ligi final maçı bilet fiyatları 1. Kategori için 690 Euro, 2. Kategori için 490 Euro, 3. Kategori için 180 Euro ve 4. Kategori için 70 Euro olarak belirlendi. ücretsiz refakatçi bileti.

En fazla 2 bilet satın alınabilir

Yalnızca UEFA’nın resmi bilet portalı “UEFA.com/tickets” web sitesinden satın alınabilen biletler, UEFA tarafından muhasebe ve onay olmak üzere iki aşamada ele alınacaktır. 28 Nisan 2023’te tamamlanacak olan talep toplama dönemi sonunda yapılacak kura çekiminin ardından UEFA, bilet başvurusu olumlu olan taraftarları e-posta ile bilgilendirecek.

Futbolseverler kendilerine tahsis edilen kategoride en fazla 2 (iki) adet bilet satın alabileceklerdir.

Biletler birkaç gün önce hayranlara ulaşacak

Biletler, UEFA’nın resmi biletleme uygulaması “UEFA Mobil Biletleri” aracılığıyla maçtan birkaç gün önce taraftarlara ulaştırılacak. Bilet sahipleri, hem Android hem de iOS platformlarında bulunan bu uygulamayı taşınabilir cihazlarına indirerek biletlerini saklayabilecek ve yönetebilecek.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu